Discutii publice despre homosexualitate - un fel de gayforum
Forumul este deschis oricaror idei. Oricine poate oferi propriile sale intrebari sau raspunsuri. Trebuie insa respectate minime standarde de decenta si coerenta. Gay, lesby sau hetero (mai ales), toti sunt bineveniti. Incepeti prin a apasa pe INREGISTRARE
Lista Forumurilor Pe Tematici
Discutii publice despre homosexualitate - un fel de gayforum | Reguli | Inregistrare | Login

POZE DISCUTII PUBLICE DESPRE HOMOSEXUALITATE - UN FEL DE GAYFORUM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
just_iulia 25 ani
Femeie
25 ani
Giurgiu
cauta Barbat
26 - 48 ani
Discutii publice despre homosexualitate - un fel de gayforum / OffTopic / Exista vreun bar LGBT in Oradea? Moderat de bubu
Autor
Mesaj Pagini: 1
Brian19
Senior

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 98
Stiti cumva daca exista vreun local/club/bar LGBT in Oradea? Si, daca da, cumse numeste si, eventual, cum asputea ajunge acolo? Stau cateva zile in oras cu cativa prieteni gay-friendly si voiam sa mergem... Multumesc mult!

_______________________________________
Queen: Brian May, Freddie Mercury, Roger Taylor, John Deacon... 4 (cute) gys that rocked the world of music!

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la