Discutii publice despre homosexualitate - un fel de gayforum
Forumul este deschis oricaror idei. Oricine poate oferi propriile sale intrebari sau raspunsuri. Trebuie insa respectate minime standarde de decenta si coerenta. Gay, lesby sau hetero (mai ales), toti sunt bineveniti. Incepeti prin a apasa pe INREGISTRARE
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Discutii publice despre homosexualitate - un fel de gayforum | Reguli | Inregistrare | Login
POZE DISCUTII PUBLICE DESPRE HOMOSEXUALITATE - UN FEL DE GAYFORUM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Cenusareasa
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 28 - 61 ani |
|
inlove
Junior
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
|
|
as dori scoaterea pozelor cu mine din sectiunea poze gay, multam
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Angel
Senior
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 52
|
|
Ai avut un eveniment homofob?
_______________________________________ Asta e, toti suntem diferiti si asemanatori, in acelasi timp...
|
|
| pus acum 19 ani |
|
inlove
Junior
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
|
|
Angel a scris:
Ai avut un eveniment homofob? |
nu, numai ca mie nu mi-a cerut nimeni acordul sa puna poze cu mine acolo, de asta zic.
|
|
| pus acum 19 ani |
|
inlove
Junior
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
|
|
..............Si ca nu vreau sa apara poze cu mine in sectiunea aceea
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Angel
Senior
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 52
|
|
Poate au fost puse automat, nu stiu.
_______________________________________ Asta e, toti suntem diferiti si asemanatori, in acelasi timp...
|
|
| pus acum 19 ani |
|
bubu
ViceAdministrator
 Din: Bucureshti-sa traieshti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 127
|
|
galeria aia s-a format automat prin adunarea tuturor fotografiilor puse pe forum. am incercat sa sterg, dar nu stiu ce a iesit
_______________________________________ Recunosc ca imi place Piese TRF ----
|
|
| pus acum 19 ani |
|
inlove
Junior
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
|
|
bubu a scris:
galeria aia s-a format automat prin adunarea tuturor fotografiilor puse pe forum. am incercat sa sterg, dar nu stiu ce a iesit |
mercik,a mers,poop u 
|
|
| pus acum 19 ani |
|
bubu
ViceAdministrator
 Din: Bucureshti-sa traieshti
Inregistrat: acum 21 ani
Postari: 127
|
|
cu placere. bine ca s-a rezolvat 
_______________________________________ Recunosc ca imi place Piese TRF ----
|
|
| pus acum 19 ani |
|